Dizi Arşivi - Tüm Bölümler

31 dizi
Avlu (IMDb: 6.7)
Avlu, yönetmenliğini Yüksel Aksu'nun yaptığı dram türündeki televizyon dizisidir. İlk bölümü 29 Mart 2018 tarihinde Star TV'de yayımlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray, Kenan Ece, Nergis Öztürk yer almaktadır.
Yapım : Limon Yapım
Oyuncular : Selen Seyven
Tür : Dram
Bir Litre Gözyaşı, 7 Ekim 2018 tarihinden itibaren Kanal D'de yayınlanmaya başlayan, Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun başrollerini paylaştığı, senaristliğini Gül Meriç Özen, Sertaç Ergin, Neşe Şen, Peri Oruç'ın yaptığı, yönetmen koltuğuna Serhan Şahin'ın oturduğu televizyon dizisi.
Yapım : Med Yapım
Oyuncular : Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin, Mert Yazıcıoğlu
Tür : Dram
1970 lerin Türkiyesi. 2 kardeş yanlarında manevi kız kardeşlerini de alarak Adana’ya iyi bir iş bulmak için gelirler. İki kardeş büyük bir çiftlikte mevsimlik işçi olarak çalışmaya başlarlar. Çiftlik sahibi ise manevi kız kardeşlerine aşık olur. Çiftliğin ağası hem aşıktır hemde ölümcül bir hastadır. Bu iki kardeşten gözü açık olan zengin olmanın yolunu bulduğunu düşünür. Aslında gözü açık olan bu kardeş manevi kız kardeşine deliler gibi aşıktır. Kız zengin adam ile evlenir ama gözü açık manevi kardeş gün geçtikçe bu evlilikten rahatsızlık duyacak ve olmadık işlere başvuracaktır.
Yapım : Tims Yapım
Oyuncular : Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Vahide Perçin
Tür : Dram
Bizim Hikaye (IMDb: 7.2)
Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır;
Yapım : Med Yapım
Oyuncular : Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan
Tür : Komedi
Çarpışma (IMDb: 7.1)
Çarpışma, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaptığı, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz, Mustafa Uğurlu, Merve Çağıran, Rojda Demirer, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci paylaştıkları bir Show Tv televizyon dizisidir.
Yapım : Ay Yapım
Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı
Tür : Polisiye